המדריך המקיף לניקוי רצפה

המדריך המקיף לניקוי ריצוף וכל סוגי התשתיות

אז איך אתם מנקים את הריצוף שלכם היום ? רק עם סמרטוט ומים או אולי עם חומר רגיל לניקוי רצפות? האם זה מה שמתאים לתשתית שלכם? האם הרצפה שלכם נראית בדיוק כמו שרציתם?

במדריך הבא נעשה לכם מעט סדר לגבי סוגי התשתיות הקיימות וכיצד ניתן לנקות אותם בצורה הטובה ביותר תוך שמירה מלאה על האריחים לאורך זמן.

חומר הניקוי חייב להיות מתאים לתשתית הריצוף המיועדת.

 

ניקוי אריחי קרמיקה וגרניט פורצלן:


אריחי קרמיקה וגרניט פורצלן הם אריחים שדי קל לנקות אותם. סוג ריצוף זה אינו סופג מה שמאפשר לנו להשתמש במגוון תכשירים ייחודיים שיעניקו מראה מבריק וניחוח מדהים לאורך זמן.

 

ניקוי ושטיפה יומיומית של אריחי גרניט פורצלן וקרמיקה :

לניקוי יומיומי חשוב להשתמש בחומר איכותי שישמור על מראה האריח או על תשתית הפוליש לאורך זמן.
שימוש יומיומי בסבון מקצועי לניקוי רצפות יעניק לכם משטח נקי לאורך זמן עם ניחוח שמתמזג באוויר הבית.
תכשיר מקצועי לניקוי רצפות : סבון לניקוי רצפות sag & Clean

 

ניקוי שאריות שומן ווקס מאריחי קרמיקה וגרניט פורצלן:


לרוב בתהליך היבוא של האריחים , היצרנים בחו"ל מורחים שכבת ווקס להגנה על האריח בזמן האחסון והשילוח הימי. שאריות ווקס אלו נשארות על גבי האריח ומעניקות מראה של אריח מלוכלך עם "עננים" לבנים דהויים. חשוב לציים שגם לאורך השנים ישנם אריחים רבים המקבלים את שכבת השומן מתנאי האקלים ומסוגי הלכלוך הרבים שיש בבתנו. הווקס והשומן שקיים על האריח גורמים ללכלוך רב להדבק לאריח. לפעמים ניתן לראות זאת כסוליה של נעל או ליקוק של כלב על גבי האריח. ניקוי האריחים חייב להיות עם חומר המתאים להסרת שאריות ווקס ושומן ולא עם סבון רגיל. סבון רגיל אינו יודע לפרק את שכבת השומן.

להסרת של שאריות ווקס וכתמי שומן מאריחים מחוספסים (אנטי סליפ) מומלץ להשתמש ב AC664

להסרת של שאריות ווקס וכתמי שומן מאריחים מבריקים (חלקים) מומלץ להשתמש ב AC140

 

ניקוי אריחי גרניט פורצלן או קרמיקה  אחרי שיפוץ או בנייה חדשה:

ניקוי שאריות רובה/טיח/מלט/בטון וחומרים צמנטים על בסיס מינרלים שונים מאריחים הנו תהליך חשוב בסיום עבודת השיפוץ או הבנייה.
הניקוי חייב להתבצע בצורה מקצועית ונכונה באמצעות תכשירים המיועדים לכך. שימוש בחומצת מלח או בתכשירים ניקוי חזקים המכילים אקונומיקה עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לאריח תוך שריפה של השכבה העליונה המגנה עליו , לכן בשלב הראשוני זה אכן יראה נקי אך בפועל הלכלוך ייספג מהר יותר וחסינותו של האריח נפגע משמעותית.

אנו ממליצים לצורך ניקוי מסיבי ואיכותי של אריחים לאחר בנייה וללא כל פגיעה בתשתית או  בסביבה המטופלת להשתמש במוצר הדגלMR800  שמנטרל כל לכלוך על בסיס מינרלי מהאריח.  המוצר MR800 נמכר  כנוזל מקצועי מרוכז המאפשר לשלוט בעצמת הלכלוך ובהתאם לתשתית המיועדת. MR800 מתאים לניקוי שאריות בטון, רובה ועוד חומרים צמנטים רבים..

למידע נוסף: מסיר שאריות רובה ולכלוך mr800

 

ניקוי שאריות שומן ווקס מתשתיות אבן טבעית או תשתיות אבן סופגת:


תשתיות אבן טבעית או שיש הן תשתיות סופגות , מה שאומר שבמידה ונשתמש בחומר חומצתי או תכשיר ניקוי שלא מיועד למשטחים הללו עלול לגרום נזק למראה האריח . החומרי ניקוי עלולים להיספג לתוך האבן ולגרום לשינוי בפיגמנטציה של האבן. משהו שנראה לרוב כי כתם קשה שלא ניתן לניקוי. צריבה זו הינה בלתי הפיכה והנזק שנגרם לאריח רק מחמיר לאורך זמן.

לניקוי שאריות שומן מתשתית אבן מחוספסת מומלץ להשתמש בתכשיר AC664

לניקוי תשתיות שיש וחיפויי חוץ בבניינים מומלץ להשתמש בתכשיר AC140

 

ניקוי שאריות פיח הנגרם עקב שריפה מקירות וחיפויים שונים :

לצערנו , אחר שריפה כל הקיר ואריחי החיפוי והרצפה מתכסים בלכלוך פיח קשה להסרה. הלכלוך בעל גוון שחור כהה במיוחד ולא ניתן לנקות אותו באמצעות תכשירים רגילים. לניקוי שאריות של פיח מקיר או מריצוף מומלץ להשתמש בתכשיר AC140  בצורה מרוכזת ולהסיר את הלכלוך ע"י שפשוף בעזרת סקווטש פשוט

 

ניקוי שאריות בוץ מאריחים מחוספסים:

לרוב אנו נתקלים באריחים מחוספסים בעלי כתמי בוץ קשים שלא יורדים בשום צורה. פירוק לכלכוך בוץ מארחי אנטיסליפ בגינה או במרפסת יש להשתמש בסבון אנטיבקטריאלי  AC644 . הסבון מגיע מרוכז ויש למהול אותו במים בהתאם לרמת הלכלוך. את החומר המהול יש לשפוך על האזור המלוכלך ולשפשף באמצעות מקרצפת קשיחה. תכשיר זה הינו אקולוגי ואינו פוגע בתשתית המטופלת.

תכשיר מתאים לניקוי מתאים לתשתיות
MR800 שאריות רובה, מלט, טיח, בטון, אבנית צמנט רובה שהשחירה תשתיות שאינן סופגות.

 

גרניט פורצלן

קרמיקה

סבון אנטי בקטריאלי 664AC שאריות שומן, ווקס, בוץ קשה, פיח, ריקבון תשתיות מחוספסות (אנטי סליפ) סופגות ולא סופגות. אבן טבעית, אריחי גרניט פורצלן, קרמיקה
סבון AC140 ווקס, שמן ,פיח תשתיות חלקות. סופגות ולא סופגות. אבן טבעית, אריחי גרניט פורצלן וקרמיקה
סבון רצפה לניקוי יומיומי

 

Sag & Clean

ניקוי יומיומי, שמירה על תשתיות שעברו פוליש, מתבייש במהירות ואינו משאיר סימני ניגוב מתאים לכל סוגי התשתיות. סופגות ולא סופגות, אבן טבעית, שיש, טרצו, אריחי גרניט פורצלן, קרמיקה, פרקט


בעל עסק?
מעוניין להצטרף למאות לקוחות מרוצים?


הצטרף להצלחה עוד היום!

מתעניין באחד המוצרים שלנו ?
חפש את החנות הקרובה לביתך!


קח אותי לחנות הקרובה

בעל עסק?
מעוניין להצטרף למאות לקוחות מרוצים?


הצטרף להצלחה עוד היום!

מתעניין באחד המוצרים שלנו ?
חפש את החנות הקרובה לביתך!


קח אותי לחנות הקרובה